Close

DARMOWA WYSYŁKA KURIEREM DLA ZAMÓWIEŃ OD 300zł

Search
Generic filters
tylko dokładne dopasowania
szukaj w tytule
szukaj w treści
Filter by Kategorie produktów

usługi

OGLĘDZINY AUTA PRZED ZAKUPEM

We współpracy z niemiecką firmą TÜV SÜD, pomogę Wam zweryfikować i sprawdzić stan samochodu przed zakupem. Zobacz jakie pakiety oferuję i wybierz odpowiedni dla siebie.

WE BUILD YOUR DREAMS

Nie tylko jestem w stanie znaleźć dla Ciebie perełkę wśród seryjnie wyprodukowanych samochodów, ale także indywidualnie podejść do Twojego „projektu marzeń” i stworzyć dla Ciebie auto, które będzie wyjątkowe i jedyne na świecie!

NAPRAWY POWYPADKOWE

Masz samochód, który potrzebuje fachowej, rzetelnej diagnozy powypadkowej oraz naprawy? Prześlij do mnie uzupełniony formularz, mój dział napraw skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

SERWIS

Skontaktuj się z jednym z moich warsztatów partnerskich, które przeszły certyfikat jakości firmy TÜV SÜD i opowiedz o problemie z jakim się borykasz. Dział serwisowy udzieli Ci wszystkich informacji dotyczących ewentualnej naprawy oraz terminu przyjęcia Twojego samochodu.

Porady online

Zadajecie mnóstwo pytań dotyczących problemów z jakimi się zmagacie w swoich samochodach. Niestety, ze względu na natłok obowiązków, nie jestem w stanie udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Znalazłem na to sposób! 🙂

GARAŻ

Witam w wyjątkowym miejscu: Duda Garaż. Znajdziesz tutaj unikalne oferty samochodów, które przykuwają wzrok i cieszą duszę – szczególnie jeżeli jesteś fanem motoryzacji.